Wydarzenia

2018
lis 09

POLECAMY NOWY KOLOR TUNELU ANTYPOŚLIZG+

Prezentujemy nowy różowy kolor naszego flagowego tunelu ANTYPOŚLIZG+! Spodobałby się waszym psiakom? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

wrz 30

SPONSORUJEMY CAMDDWR CUP

Już drugi rok z rzędu sponsorujemy puchar Agiflex-u w ramach Pucharu Camddwr organizowanego w Wielkiej Brytanii!

maj 20

MY NA MEDITERRANEAN DOG CHALLENGE

Drugi rok z rzędu uczestniczymy w wielkim konkursie Mediterranean Dog Challenge 2018 w Chortiasis w Grecji. Jako sponsor wydarzenia nagradzamy zwycięzców naszymi tunelami Antislip+ oraz stacjonatami pojedynczymi!

maj 19

JESTEŚMY NA WAO

Jesteśmy w Holandii, odwiedzając zawody World Agility Open! Spotykamy się z naszymi klientami i klientami którym z powodzeniem dostarczyliśmy ich zamówione produkty.

kw. 24

WPROWADZAMY DWA NOWE KOLORY TUNELI ANTYPOŚLIZG+!

Kolory żółty oraz czerwony! Tunel można zestawiać z kedrą z dowolnego z oferowanych kolorów. Zapraszamy do naszego sklepu!

lut 10

Wprowadzamy nowe tunele ANTYPOŚLIZG+ !

Są to tunele o specjalnej chropowatej wewnętrznej powierzchni tkaniny. Tunele ANTYPOŚLIZG+ to w całości antypoślizgowe tunele zgodne z nowymi wymaganiami FCI co do jakości tkaniny użytej do produkcji tuneli, jak i wymogów dotyczących obowiązujących kolorów.

2017
paź 07

AGIFLEX NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA AGILITY

Niesamowite emocje na FCI AWC 2017! 😉

paź 05

FCI AGILITY WORLD CHAMPIONSHIP 2017

Dzisiaj w czeskim Libercu ruszają Mistrzostwa Świata 2017! Impreza potrwa do 8 października. Dzisiaj czekają nas m.in. ceremonia otwarcia i oficjalny trening. Jesteście gotowi na wielkie emocje? My też tam będziemy, aby kibicować psiakom i ich właścicielom!

lip 28

MY NA EUROPEAN OPEN 2017

Aktualnie dobrze spędzamy czas na European Open 2017 w Salice Terme, Włochy! Oto zdjęcie naszych tuneli używanych na tym wydarzeniu. Okazali się oni na jeszcze jednych zawodach najwyższego poziomu pod patronatem FCI!

lip 16

AGIFLEX NA JUNIOR EO 2017

Poza Francją odwiedziliśmy również Luxemburg, gdzie odbywały się zawody: Junior European Open 2017! Wspaniale było zobaczyć psie maluchy w akcji! Dziękujemy organizatorom, uczestnikom i gościom – dzięki wam to był naprawdę niezapomniany czas!