AGIFLEX – producent artykułów do agility i treningu psów

Marka AGIFLEX powstała w roku 2014 zaczynając od produkcji naszego pierwszego tunelu agility. Od tego czasu udało się nam o dużo ją zwiększyć poprzez oferowanie dla naszych klientów produktów wysokiej jakości. Nasze produkty spełniają wymogi FCI oraz innych federacji dotyczących przeszkód agility. Z wyniku tego nasze tunele były używane oficjalnie podczas większości polskich i europejskich kwalifikacji na Mistrzostwa Świata Agility, Mistrzostw Świata Owczarków Belgijskich FMBB, Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy Agility, Mistrzostw Świata Agility, jak i podczas dużych zawodów, jak np.: Magna Racino, Moravia Open, Silesian Open, WAO, Mediterranean Dog Challenge itp.

W 2016 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkcję przeźroczystych i częściowo przeźroczystych tuneli, a także innych przeszkód agility oraz akcesorii, jak na przykład: stacjonata pojedyncza, slalom i lekki uchwyt na tunel. W 2017 roku wprowadziliśmy nowe kolory tuneli oraz uchwytów do tuneli: turkusowy i fioletowy, a w roku 2018 zaoferowaliśmy naszym klientom w całości antypoślizgowe tunele zgodne z nowymi wymaganiami FCI.

Tunele

Nasze tunele przeznaczone są np.: do amatorskich ćwiczeń i zabaw dla psów, przygotowań i szkoleń psów do udziału w zawodach, jak również organizacji profesjonalnych zawodów agility odbywających się w kraju i za granicą.

Do produkcji tuneli używamy tkanin w kolorach: żółtym, niebieskim, różowym, czerwonym, fioletowym, turkusowym, czarnym i szarym.

Tunele są dostępne w trzech wersjach: standardowej (tkanina jednolitego rodzaju i koloru), antypoślizgowej (połowa długości tunelu jest zrobiona z czarnej tkaniny pokrytej specjalną antypoślizgową warstwą) i ANTYPOŚLIZG+ (w całości antypoślizgowe tunele zgodne z nowymi wymaganiami FCI co do jakości tkaniny użytej do produkcji tuneli, jak i wymogów dotyczących obowiązujących kolorów).

Standardowe długości oferowanych tuneli: od 1m do 6m.

Standardowa średnica: 60 cm.

Tunele PUPPY przeznaczone są do treningu szczeniaków i wyjątkowo małych psów: 40 cm średnicy, długość – 1,5 m, dostępne w kolorze niebieskim lub różowym.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu w celu zapoznania się z pełną ofertą, jak i wyboru najbardziej odpowiedniego tunelu dla waszego psa.

Uchwyt PROFI

Unikalna konstrukcja zapewniająca doskonałą stabilność na różnych powierzchniach sprawia, że można z powodzeniem wykorzystywać je zarówno w trakcie profesjonalnych event-ów agility, jak i podczas przydomowych zabaw z pupilem. Uchwyty obejmują tunel dookoła i zapinają się na dwa pasy, zapewniając kompletną stabilność tunelu na podłożu. Dwie specjalne zaprojektowane kieszenie umożliwiają w łatwy sposób wkładanie oraz wyjmowanie worków wypełnionych piaskiem, w celu ułatwiania przenoszenia tunelu w inne miejsce.